arco-system.pl
  • arco-system

     

     

  • arco-system

    Gwarancja usług         

    najwyższej jakości

Profil firmy

ARCO SYSTEM sp. z o.o. to Państwa partner w realizacji  nawet najśmielszych planów.
Realizujemy  inwestycje budowlane głównie w charakterze Generalnego Wykonawcy. Udziałowcami firmy są osoby zakorzenione w branży budowlanej, pełniące jednocześnie funkcje decyzyjne w przedsiębiorstwie. Ponieważ budownictwo to nasza pasja, skupiliśmy się na stworzeniu zespołu, który chciałby ją z nami dzielić. Tak powstała nasza kadra złożona z ludzi o wieloletnim, bogatym doświadczeniu oraz młodych, ambitnych inżynierów. Dzięki temu z sukcesem realizujemy najśmielsze wyzwania.  Sprawdzamy się świetnie  w budownictwie  kubaturowym, ale naszą pasją jest budownictwo przemysłowe,  ekologiczne i pasywne.

Z tym samym zaangażowaniem wdrażamy nowe technologie. W 2009 roku wprowadziliśmy na polski rynek system dachów zielonych niemieckiej firmy Optigrün, której jesteśmy dystrybutorem.

Jesteśmy również największym w Polsce dystrybutorem membran dachowych EPDM Resitrix firmy Carlise (dawniej Phoenix Niemcy) - najwyższej jakości hydroizolacji dachowych.

Arco System Sp. z o.o. należy do "Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego" skupiającego wykonawców specjalizujących się
w dziedzinie budownictwa energooszczędnego (www.klasterbudownictwa.pl).

do góry