arco-system.pl
  • arco-system

    Gwarancja usług

    najwyższej jakości

Administracja

PRODUCT MANAGER

 Poszukujemy osoby z doświadczeniem w handlu i doradztwie technicznym.

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie współpracy z inwestorami, architektami i wykonawcami
- doradztwo techniczne oraz składanie ofert handlowych
- udział w targach, konferencjach i szkoleniach tematycznych

Oferujemy:

- stałą pracę
- motywacyjny system wynagradzania
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
- stałą pomoc w podnoszeniu kwalifikacji
- pracę w młodym, międzynarodowym zespole

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
- samodzielność i kreatywność
- dyspozycyjność (praca na terenie całego kraju)

Mile widziane

- wykształcenie wyższe : inż. budownictwa lub architektury

Informacje dodatkowe:

Wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 1 rok
Gotowość do częstych podróży służbowych: Wysoka

do góry