arco-system.pl
  • arco-system

     

     

  • arco-system

    Gwarancja usług         

    najwyższej jakości

referencje

Doświadczenie i wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają liczne referencje, które otrzymujemy od naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Na naszej stronie prezentujemy wybrane z nich.

 
certyfikaty

Certyfikat „Przejrzysta Firma" przyznawany jest przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem Getin Bankiem. Otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej laureata. Jesteśmy niezwykle dumni, iż priorytety naszej firmy stawiające na niezawodność we wszelkich działaniach handlowo-usługowych oraz solidne i uczciwe partnerstwo biznesowe zdobyły uznanie w formie certyfikatu.

wyróżnienia

Złota Statuetka dla Arco System sp. z o.o. w ogólnopolskim konkursie "MODERNIZACJA ROKU 2009"
Firma Arco System została laureatem prestiżowej nagrody przyznawanej w konkursie na najlepszą modernizację 2009 roku, do którego zgłoszono 800 inwestycji z całego kraju. "Przebudowę Domu Kultury i otoczenia w Chrzanowie" realizowaną na zlecenie Urzędu Miasta Chrzanowa uznano za najlepszą w kategorii "Termorenowacje i Elewacje". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 sierpnia 2010 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, a statuetkę odebrał burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski. Wybór tej właśnie inwestycji przez kapitułę został uzasadniony słowami: "Za doskonałe przeprowadzenie termomodernizacji Domu Kultury, wpisującej się w konsekwentnie realizowany program rewitalizacji Centrum Chrzanowa oraz wykorzystanie szlachetnych materiałów podkreślających najlepsze cechy tego modernistycznego budynku."

do góry