Zbigniew Rembiesa

Członek Zarządu

Anna Dziwak

Członek Zarządu

Anna Grzegorzek

Wiceprezes Zarządu

Jakub Biolik

Prezes Zarządu

Zarząd

Łukasz Janus

 

mail: lukasz.janus@arco-system.pl

tel. +48 734 170 908

mail: krzysztof.krawczyk@arco-system.pl

tel. +48 662 464 066

mail: barbara.kowalczyk@arco-system.pl

tel. +48 501 269 628

Krzysztof Krawczyk

Kierownik Robót

Klaudia Mydłowska

Kierownik Robót

mail: klaudia.mydlowska@arco-system.pl

tel. +48 784 571 241

Konrad Michalski

Kierownik Budowy

mail: konrad.michalski@arco-system.pl

tel. +48 512 264 219

Ryszard Seweryn

Doradca techniczno-handlowy

hydroizolacje EPDM

Paweł Rolnik

Kierownik Robót

Ewa Rembiesa

Sprzedaż hydroizolacji EPDM i HERTALAN

mail: handel@arco-system.pl

mail: ewa.rembiesa@arco-system.pl

tel. +48 512 115 815

Handel

Oskar Krzewiński

Doradca techniczno-handlowy

hydroizolacje EPDM

mail: ryszard.seweryn@arco-system.pl

tel. +48 511 860 085

mail: oskar.krzewinski@arco-system.pl

tel. +48 502 526 749

Doradztwo techniczno-handlowe

Paweł Kłys

Doradca techniczny firmy Carlisle

mail: pawel.klys@ccm-europe.com

tel. +48 502 306 031

Ewelina Glanowska

Referent Księgowy

mail: ewelina.glanowska@arco-system.pl

tel. +48 881 020 142

Matylda Słota

Referent Księgowy

Barbara Kowalczyk

Główna Księgowa

Alicja Winiarczyk

Starszy Referent Księgowy

mail: alicja.winiarczyk@arco-system.pl

tel. +48 501 622 332

Administracja

Bernarda Hyla

Asystent Zarządu

mail: biuro@arco-system.pl

tel. +48 509 306 066

Oskar Kram

Kierownik Robót

mail: oskar.kram@arco-system.pl

tel. +48 604 280 479

Natalia Buzdygan

Inżynier Budowy

mail: natalia.buzdygan@arco-system.pl

tel. +48 888 288 651

Joanna Marek

Inżynier Budowy

mail: joanna.marek@arco-system.pl

tel. +48 883 868 707

Dagmara Syjud

Inżynier Budowy

Dział ofertowania

mail: anna.grzegorzek@arco-system.pl

tel. +48 507 030 615

Katarzyna Bednarz

Dyrektor ds. ofertowania

Mirella Olszowska-Rozmus

Inżynier Budowy

mail: mirella.olszowska@arco-system.pl

tel. +48 519 146 469

Krzysztof Mikołajec

Kierownik Budowy

mail: krzysztof.mikolajec@arco-system.pl

tel. +48 506 343 773

Mateusz Grzesik

Kierownik Budowy

mail: mateusz.grzesik@arco-system.pl

tel. +48 513 121 518

Marcin Knapczyk

Kierownik Budowy

mail: marcin.knapczyk@arco-system.pl

tel. +48 518 291 639

Krzysztof Dudek

 

mail: katarzyna.bednarz@arco-system.pl

tel. +48 501 624 424

mail: krzysztof.dudek@arco-system.pl

tel. +48 510 461 839

Dariusz Janus

Kierownik Robót

mail: dariusz.janus@arco-system.pl

tel. +48 516 136 161

Tomasz Połeć

Logistyk

mail: tomasz.polec@arco-system.pl

tel. +48 539 174 853

Tomasz Sośnicki

Dyrektor ds. realizacji kontraktów

mail: tomasz.sosnicki@arco-system.pl

tel. +48 512 488 913

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dot. przetwarzania moich
danych osobowych przez administratora na potrzeby użycia skrzynki
kontaktowej (dostępne tutaj)
TAK
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dział realizacji inwestycji

mail: matylda.slota@arco-system.pl

tel. +48 539 624 379

ArcoSystem

 

ul. Unii Europejskiej 24

32-600 Oświęcim

tel./fax +48 33 842 32 95

www.arco-system.pl

mail: biuro@arco-system.pl

 

Paweł Działowy

Kierownik budowy

mail: pawel.dzialowy@arco-system.pl

tel. +48 698 642 588

POLITYKA COOKIES

POLITYKA PRYWATNOŚCI

MEMBRANY HYDROIZOLACYJNE

REFERENCJE

KONTAKT

PRACA

AKTUALNOŚCI

REALIZACJE

HOME

created by darpadesign

copyright© 2024 Arco-System Sp.z o.o.