mail: michal.kawala@arco-system.pl

tel. +48 501 624 424

Michał Kawala

Dyrektor ds. realizacji kontraktów

ArcoSystem

 

ul. Unii Europejskiej 24

32-600 Oświęcim

tel./fax +48 33 842 32 95

www.arco-system.pl

mail: biuro@arco-system.pl

 

Przygotowanie i realizacja inwestycji

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

mail: tomasz.sosnicki@arco-system.pl

tel. +48 512 488 913

Tomasz Sośnicki

Dyrektor ds. realizacji kontraktów

mail: tadeusz.latka@arco-system.pl

tel. 48 512 264 219

Tadeusz Łątka

Kierownik Budowy

mail: dariusz.janus@arco-system.pl

tel. +48 516 136 161

Dariusz Janus

Kierownik Robót

mail: jakub.biolik@arco-system.pl

tel. +48 516 136 111

Jakub Biolik

Kierownik Budowy

mail: krzysztof.dudek@arco-system.pl

tel. +48 510 461 839

Krzysztof Dudek

Kierownik Budowy

mail: marcin.knapczyk@arco-system.pl

tel. +48 518 291 639

Marcin Knapczyk

Kierownik Budowy

mail: mateusz@arco-system.pl

tel. +48 513-121-518

Mateusz Kutaś

Kierownik Budowy

mail: krzysztof.mikolajec@arco-system.pl

tel. +48 506 343 773

Krzysztof Mikołajec

Kierownik Budowy

mail: mirella.olszowska@arco-system.pl

tel. +48 519 146 469

Mirella Olszowska-Rozmus

Inżynier Budowy

mail: pawel.dzialowy@arco-system.pl

tel. +48 698 642 588

Paweł Działowy

Inżynier Budowy

mail: klaudia.mydlowska@arco-system.pl

tel. +48 784 571 241

Klaudia Mydłowska

Inżynier Budowy

Anna Grzegorzek

Kierownik Działu

mail: anna.grzegorzek@arco-system.pl

tel. +48 507 030 615

Dział przygotowania produkcji

mail: dagmara.syjud@arco-system.pl

tel. +48 604 280 479

Dagmara Syjud

mail: daria.matusiak@arco-system.pl

tel. +48 604 280 479

Daria Matusiak

mail: biuro@arco-system.pl

tel. +48 509 306 066

Bernarda Hyla

Asystent Zarządu

Administracja

mail: alicja.winiarczyk@arco-system.pl

tel. +48 501 622 332

Alicja Winiarczyk

Księgowość

mail: pawel.klys@ccm-europe.com

tel. +48 502 306 031

Paweł Kłys

Doradca techniczny firmy Carlisle

Doradztwo techniczno-handlowe

mail: oskar.krzewinski@arco-system.pl

tel. +48 502 526 749

Oskar Krzewiński

Doradca techniczno-handlowy

hydroizolacje EPDM

mail: ryszard.seweryn@arco-system.pl

tel. +48 511 860 085

Ryszard Seweryn

Doradca techniczno-handlowy

hydroizolacje EPDM

Handel

mail: handel@arco-system.pl

ewa.rembiesa@arco-system.pl

tel. +48 512 115 815

Ewa Rembiesa

Sprzedaż hydroizolacji EPDM i HERTALAN