Wybór tej właśnie inwestycji przez kapitułę został uzasadniony słowami: "Za doskonałe przeprowadzenie termomodernizacji Domu Kultury, wpisującej się w konsekwentnie realizowany program rewitalizacji Centrum Chrzanowa oraz wykorzystanie szlachetnych materiałów podkreślających najlepsze cechy tego modernistycznego budynku."

Firma Arco System została laureatem prestiżowej nagrody przyznawanej w konkursie na najlepszą modernizację 2009 roku, do którego zgłoszono 800 inwestycji z całego kraju.

"Przebudowę Domu Kultury i otoczenia w Chrzanowie" realizowaną na zlecenie Urzędu Miasta Chrzanowa uznano za najlepszą w kategorii "Termorenowacje i Elewacje". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 sierpnia 2010 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, a statuetkę odebrał burmistrz Chrzanowa Ryszard Kosowski.

... I WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKATY...

ARCO System Sp. z o.o. powstała we wrześniu 2005 roku.

Dzięki fachowej kadrze i wysokiej jakości usług jest postrzegana jako rzetelny, stabilny i wiarygodny wykonawca. Firma specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, takim jak hale magazynowe i produkcyjne, budynki biurowe oraz użyteczności publicznej (w szczególności szpitale, laboratoria), jak również w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym (apartamentowce, osiedla mieszkaniowe).

Firma realizuje inwestycje w systemie generalnego wykonawcy, w tym również w formule zaprojektuj–wybuduj.

Certyfikat „Przejrzysta Firma" przyznawany jest przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem Getin Bankiem. Otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej laureata. Jesteśmy niezwykle dumni, iż priorytety naszej firmy stawiające na niezawodność we wszelkich działaniach handlowo-usługowych oraz solidne i uczciwe partnerstwo biznesowe zdobyły uznanie w formie certyfikatu.

 

Doświadczenie i wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają liczne referencje, które otrzymujemy od naszych usatysfakcjonowanych Klientów

REFERENCJE

POLITYKA COOKIES

POLITYKA PRYWATNOŚCI

MEMBRANY HYDROIZOLACYJNE

REFERENCJE

KONTAKT

PRACA

AKTUALNOŚCI

REALIZACJE

HOME

created by darpadesign

copyright© 2024 Arco-System Sp.z o.o.